ایده افتتاح شیرینی سرای خانگی

یک شیرینی فروشی راه بیندازید…اما باز هم نه مثل همه!!!!
خانم های خوش ذوق و شیرینی پزهای ماهر خونگی شهرتون رو پیدا کنید و بهشون پیشنهاد همکاری بدید.
حالا یک یخچال ویترینی تهیه کنید و یک مغازه اجاره کنید.
حالا موقع شگفت زده کردن شیرینی فروشی های شهرتونه!!!!
قطعا با افتتاح یک شیرینی سرای خونگی خیلی ها رو به سمت خودتون میکشونید . از مزایای اینکاراینه که علاوه بر خاص و پر مشتری بودنش شما دیگه کارگاه شیرینی پزی نمیخواید و کارگاه رو به خونه های همکارانتون بدون هیچ هزینه ای میبرید و از دیگر مزایاش اینه که نه تنها طیف گسترده ای رو در صورت
تک بودن شیرینی هاتون و خوشمزه بودن و با سلیقه بودن به سمت مغازتون میکشونه بلکه شما میتونید اول کارتون از شیرینی پزاتون تقاضا کنید شیرینی ها رو به شکل امانتی تحویلتون بدن و بعد فروش شیرینی ها پولش رو باهاشون حساب کنید!!!
برای اجرایی ایم ایده نیازی به کارگاه شیرینی پزی هم ندارید…!!!
جالب نیست…؟؟؟
بذارید یکی دیگه از مزایاش هم بهتون بگم که خیالتون از بابت ناب بودن ایده راحت شه!!

یکی دیگه از مزایاش اینه که شما میتونید با همه شیرینی پزهای خونگی ماهر شهرتون و یا حتی شهرهای اطراف که دست و پنجشون فوق العادس قرارداد ببندید و ازشون بخواید تا مدت طولانی ای براتون کار کنن.اونوقت دیگه کسی نمیتونه به این سادگی توی شهرتون روی دست شما بلند شه!!!
ایده ای ناب برای میلیونی تر شدن این ایده :
یه شیرینی فروشی به ازای خرید یک جعبه شیرینی یک لیوان آب میوه یا هویج بستنی رایگان میداد.
و برای این کارهزینه ای هم متقبل نمی شد! لابد می پرسید چرا ؟
اول این که چون که ازهر سه نفر حداقل یک نفر پیدا میشد که علاوه بر یک لیوان آب میوه ی رایگان یک یا چند لیوان آب میوه هم برای همراه هاش خریداری می کرد…و چون قیمت تمام شده یک سوم قیمت فروش بود شیرینی فروشی از این رهگذر سود هم می کرد.
دوم این که از ظرفیت خالی خودش استفاده می کرد.
و مهمتر اینکه میزان فروش خودش رو حدود ۱۱ درصد بالا برده بود.و فراموش نکنید تو کشوری که ۹۱ درصد مردمش از بحران اقتصادی رنج میبرن این بهترین ایدست که مثل بمب اسم کسب و کارتون توی شهرتون صدا کنه!
و باز هم ایده ای ناب دیگه برای میلیونی تر شدن این ایده :
شیرینی ها رو به شکل اموجی های تلگرام بسازید.جالب نمیشه؟باور کنید عالی میشه.این خلاقیت ها فوق
العادست!!! فوق العاده باشید دوستان من…
اموجی به شکلک های مرسوم تلگرام میگن دوستان :
😍😊😁😳😒😭😄😘😂😜
جالب نبود؟؟؟ باور کنید اگر چنین ایده ای رو به کار ببرید اولین مشتریتون خود من هستم.
البته من قصد و هدفم فقط بولد کردن اموجی تلگرام نبود.هر چیزی میتونه یه ایده باشه.مثل انواع حیوانات بامزه مثل صورت پاندا

 

و یک ایده ناب دیگه در کنار این ایده میلیونی :
پیشنهاد ما برای رونق هر چه بیشتر کارتون اینه که بجای اینکه از روشهای قدیمی که شیرینی رو بر میداشتن و میذاشتن تو جعبه و وزن میکردن و تحویل مشتری میدادن استفاده کنید بیاید یه کاری کنیم!
بجای اینکار با سلیقه عالیمون و با خلاقیت مثال زدنیمون چند تا سینی مخصوص شیرینی تهیه میکنیم از جنس پلاستیک فشرده که قطعا اگر بصورت عمده تهیه کنید هزینه ای براتون نخواهد داشت.حالا شیرینی های قشنگتون رو با سلیقه و از روی رنگ و مزه شیرینی ها و یا حتی تعداد شیرینی هایی که دارید میتونید توی اون سینی ها بچینید و سعی کنید در چند طرح و چینش و نوع؛ اون سینی ها رو آماده کنید.

معمولا سعی کنید وزن شیرینی هاتون یک کیلویی باشه و اگر کسی بیشتر از یک کیلو میخواست چند تا از سینی های زیباتون تقدیم مشتری کنید.اینطوری میتونید به مشتری هایی که زیر یک کیلو شیرینی میخوان از این شیرینی های یک کیلیویی بدید و سود بیشتری ببرید.همچنین میتونید با این کارتون همه شیرینی ها رو موازی هم تحویل مشتری بدید نه اینکه یکی از شیرینی ها تموم شه و یکی بمونه.
شیرینی ها رو وکیوم کنید با سلیفون ) یعنی سلیفون نازک روشون بکشید و پشتش رو با یه دستگاه  و کیوم که گرون هم نیست حرارت بدید تا وکیوم شه( و داخل جعبه بذارید.قطعا مشتری هاتون از این کارتون استقبال میکنند!مطمئن باشید…
اگر پول لازم را برای اجاره فروشگاه هم حتی ندارید :
اولا که در آخرین صفحات کتاب ایده ای برای تأمین چنین سرمایه های اولیه ای برای اجاره مغازه و فروشگاه را به شما آموزش خواهم داد.

دوما می توانید برای شروع کارتان اول با چند کدبانوی شیرینی پز صحبت کنید و بهشون بگید براتون شیرینی هاشون رو آماده کنند.بعد برید به کافی شاپها و قنادی ها و آبمیوه فروشی ها شیرینی هاتون روعرضه کنید و ازشون بخواید مقداری کمی شیرینی رو در ویترینشون قرار بدن و براتون بفروشن و خودشون هم سود کنند.حالا برید و شیرینیشون رو تامین کنید.حتی میتونید با داشتن یک دوچرخه و یا یک موتور و با پخش آگهی کارتون رو شروع کنید و هم شهریاتون رو با یک شیرینی خونگی باحال خوشحالشون کنید.میتونید یک کانال تلگرام هم بزنید و در گروه ها و کانال های شهرتون با هزینه بسیارکم تبلیغش کنید و اولین سفارشاتون رو از اونجا دریافت کنید.هر روزم شیرینی های خوشمزتون رو توی کانال قرار بدید.
همین الآن برو دنبالش…
همه چالش ها و مشکلاتشو بسنج و برو عملیش کن…
شعبه هاتو یکی یکی زیاد کن و صاحب فروشگاه های زنجیره ای شیرینی خونگی شو…
سعی کن اسم فروشگاهت رو طوری انتخاب کنی که خودش خیلیا رو به سمت فروشگاهت بکشونه. که اگر حتی پول زیادی نداشتی و نتونستی جای خوبی فروشگاه بگیری مشتریات بیان سراغت.مثلا :
” شیرینی خانگی مامان پز”
تو بزودی به یک میلیونر بدون رقیب تبدیل میشی…!!!

مطالب مرتبط