ایده تور تفریحی ” موزیک تور ” برای کسانی که به دنیای موسیقی علاقه دارند

باز هم ذهن خلاق و باز هم ایده ای جدید…
عاشق خواننده ها و خوانندگی هستی؟؟؟
تا حالا دیدی که توی روز نامه ها یا تبلیغات سطح شهر چقدر خواننده ها به تازگی دارن کنسرت میذارن؟
خب چرا همین رو به یک ایده میلیونی تبدیل نکنیم !!!
تعجب نکنید… از نظر ذهن خلاق هر چیزی میتونه تبدیل به اسکناس و پول بشه؛ اونم نه از نوع کمش بلکه از نوع خیلی زیاد و هنگفتش!
خب بریم سراغ ایده…
تا حالا شده با یکی صحبت کنی و بهت بگه که عاشق اینه که بره فلانی رو ببینه یا کنسرت فلانی شرکت کنه اما تا حالا نشده و پیش نیومده و فرصتش نشده؟ نخند…میدونم فهمیدی…خنده نداره !!! باید به حال فکر کپی بردار و بدون خلاقیت ۱ .میلیون جمعیت فقط گریه کرد !

و اما ایده…

خودتم بهتر از من میدونی طرفدارای بعضی خواننده ها اینقدر زیادن که اگه مثلا فقط و فقط تور تماشای کنسرت احسان خواجه امیری رو تو شهرتون بذارید (یه تور یک روزه ) خیلی ها به سمتتون هجوم میارن.

حالا مثلا میگی پیرتر ها که شاید این خواننده جدیدا رو گوش نکنن !
خب من برای اونم ایده دارم.تو تورهاتو به چند بخش تقسیم کن.یکی پاپ تور ؛ یکی سنتی تور ؛ و انواع و اقسام تورهای سبک های محبوب خوانندگی.حالا کافیه بری با اساتید مشهور این نوع سبک ها صحبت کنی و  برای دیدارشون یا دیدن محل کارشون و جای ضبط موسیقی هاشون و یا برای تماشای کنسرت هاشون بهشون با یه مبلغی به توافق برسی.

چون خواننده ها تو شهرهای مختلف کنسرت دارن میتونی مقصد تور هاتو عوض کنی و حتی میتونی بازدید از مقبره موزیسین های معروف و خواننده های درجه یک و … رو هم در برنامه های کارت قرار بدی.

فک کنم فهمیده باشی چی گفتم و منظورم رو خوب رسونده باشم.فقط یک نکته اینکه یه دوستی رو که توی کار موسیقیه پیدا کن و به عنوان دستیار ازش بهره ببر.مبالغ رو از مردم بگیر.سودت رو بردار و یک روز ببرشون به تفریح و شادبودن با موسیقی ها و خواننده های محبوبشون…

مطالب مرتبط