ایده شروع کسب و کار به روز با کمی تلاش و آموختن برنامه نویسی اندروید…

یکی از دوستانم چند وقت پیش که به تازگی فارغ التحصیل شده بود و با توجه به وضع بد کار از بیکاری رنج میبرد به شکل ناخواسته بدون اینکه اطلاعاتی در زمینه اندروید و برنامه نویسی آن داشته باشد و بدون اینکه رشته تحصیلی اش به این چیزها ارتباطی داشته باشد وقتی از پولهایی که از این راه در می آورند مطلع شد با عزم و اراده وارد شد و تمام تلاشش را کرد تا اینکه طی چند وقت توانست با تلاش زیاد برنامه ریزی اندروید را بیاموزد.
اولین کاری که کرد کتابهای مربوط به رشته اش را به شکل متنی صوتی روی سایت کافه بازار قرار داد و حال او ماهیانه بالای ۲ میلیون پس از گذشتن مدت کمی از دادن دو برنامه در کافه بازار درآمد دارد و بدون اینکه کاری بکند پول به حسابش واریز می شود.

کمی پول به هر زحمتی شده جور کنید و با بهترین استاد شهرتان جهت آموختن برنامه نویسی اندروید تماس بگیرید… به زودی یک کارخانه تولید اپلیکیشن ایجاد خواهید کرد.فقط کافیست در این راه وارد شوید و از دوستانتان تقاضای کمک کنید و بخواهید که انسان بزرگی شوید و بزرگ فکر کنید.
حتی می تونید تو این حیطه هم تدریس کنید و درآمد فوق العاده داشته باشید. حتی در شهرستان هایی با جمعیت بالا هم من ندیدم کسی چنین کاری بکنه و اصلا استادی در این زمینه وجود داشته باشه.

مطالب مرتبط