شرکت یا دفتر کار در منزل ایده ای بکر برای شهرهای کوچک

 

شرکت های کار در منزل در شهرهای بزرگ بسیار جواب داده اند و بسیار زیاد شده اند. اما کسی در شهرهای کوچک با وضعیت اقتصادی بد خانواده ها به فکر راه اندازی آنها نیست.
شرکتهایی که میتوانند صاحب آنرا به یک میلیونر در شهرهای کوچکتر که هنوز کسی از این شرکتها خبری ندارد تبدیل کند. اول برایتان بگویم که از اسم شرکت نترسید و ثبت شرکت اصلا نیازمند پول هنگفتی نیست وفقط کمی دوندگی نیاز دارد!
شاید بپرسید این شرکتها چه میکنند؟؟!!

پیشنهاد من این است که سری به آگهی نامه نیازمندی های شهرهای بزرگ بزنید.آنجا محال ممکن است که چند آگهی نامه کار در منزل را نبینید.آری…خانم های خانه دار یا به دلیل سرگرمی و یا وضع بد اقتصادی به دنبال راهی برای کسب درامد هستند.چه محیطی بهتر از محیط خانه؟؟؟؟
این شرکتها فقط طرز انجام کار را آموزش میدهند و مواد اولیه را در اختیارتان میگذارند و دیگر بقیه کار را به خود شخص در خانه اش واگذار میکنند؛ و او باید حداکثر تلاش خود را برای تحقق رضایت شرکت انجام دهد چون در صورتی که اینکار را نکند جنسی که او ساخته مرجوع خواهد شد.
محصولات تولیدی این شرکتها شامل گل سر زنانه.جعبه کادو.گلهای تزیینی.فرشهای دستباف و حتی چرم دوزی و نمد دوزی تزئینی و … میباشد.

شما برای شروع کارتان از اجناس پرفروش شروع کنید که هزینه اولیه زیادی نخواهد و مشتریانتان به راحتی میتوانند انرا آموزش ببینند و در ساخت آن حرفه ای شوند. و روش درست کردن آنرا به مشتریانتان آموزش دهید و با چند فروشگاه یا شخصی که طالب این اجناس باشد در شهرهای بزرگ قرارداد ببندید و هر هفته برای او اجناس را بفرستید.مطمین باشید با افتتاح این شرکت خانمهای خانه دار به شرکت شما هجوم خواهند آورد و غرق در حیرت و تعجب خواهید شد.
فقط این را فراموش نکنید که با کلی انسان نیازمند و محتاج سر و کار خواهید داشت پس نهایت سعیتان را در جهت تحقق رضایتشان انجام دهید که در این صورت دعای خیر این قشر ضعیف جامعه باعث میشود
زندگیتان زیر و رو شود

مطالب مرتبط