هماهنگ کننده مراسم عروسی …مجالس و یا مراسم های ترحیم و خاکسپاری و یا کنفرانسها و مراسم هایی از این قبیل

این ایده فوق العاده است.فقط کافیست یک شرکت را ثبت کنید و با کسب و کارهایی که کارشون خدمات عروسی و مجالس هست (تالار- آتلیه یا گلفروشی و…) قرارداد ببندید.
از همشونم تخفیف خوب بگیرید .مطمئن باشید که بهتون تخفیف های خوبی میدن چون مشتری دائمشون هستین. بعد چند تا پکیج واسه خدماتتون درست کنین.

بطور مثال :پکیج شماره یک : برای مراسم شیرینی فلان …. و تالار فلان …. و فیلمبرداری از نوع …. و گل کاری ماشین عروسی مطابق عکس….آرایشگاه از نوع…. حتی ماشین عروس از مدل می توانید با کرایه دهندگان اتومبیل صحبت کنید(….خدمات کامل عروس به این شکل….)
حال قیمت پکیج را با سود خودتان محاسبه کرده و مثلا میگذاریم ۱ میلیون تومان.
پکیج شماره دو : …… و الی آخر
به همین شکل به تناسب قیمت ها پکیج ها را آماده میکنیم و در یک منوی شیک در اختیار مشتری قرار می دهیم.حال فقط پیگیری و تلفن های شما را لازم دارد و بس…
جالب نیست دوستان عزیزم؟؟؟
غیر از ثبت شرکت و اجاره یک مغازه پول دیگری می خواهد؟؟؟
تو اینستاگرام و تلگرام آگهی بدید و تو خود شهر هم تبلیغاتتون رو پخش کنید و به جاهایی مثل دفترخونه های ازدواج آگهیتون رو بدید.مطمئن باشید با یک تبلیغ خوب از کار شما فوق العاده استقبال خواهد شد.
اگر می بینید که اعتماد به نفس و سر و زبان این کار و توانایی آنرا دارید همین امروز با تحقیقات کامل کارتان را استارت بزنید.
در همین راستا می توانید کارتان را گسترش دهید و مجالس ترحیم و یا کنفرانس ها و … را برگزار کنید و پول پارو کنید.
همه جوانب را در نظر بگیرید و استارت کارتان را بزنید.

ایده ای دیگر در کنار این ایده :

حتما دیده اید که دامادها شب عروسیشان چقدر دغدغه ماشین دارند.شما همچنین میتوانید از همین الآن با
چند مرکز اجاره ماشین هماهنگ کنید و ماشین شب عروسی آقا دامادها رو تآمین کنید.البته این کار می تواند زیر مجموعه همان هماهنگ کننده مجالس عروسی هم باشد.مطمئن باشید با تبلیغات خوب به زودی برای سوار شدن بر ماشین های لوکس شب عروسیشان آقا دامادها مشتری شما خواهند شد…
فقط کافیست قراردادی با اجاره دهندگان ماشین بسته و شماره همراهتان را پخش کنید…

مطالب مرتبط